Suplování:   Pondělí 20.11.2017 (Lichy tyden)

datum výpisu: 16.11.2017 (14:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Gattingerová Ivana (NL)

 

<>

LJ

-

             

Pucharová Kramářová Vendula (Absc)

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Manová Andrea (PedD)

-

Ju

Da

Ju

..

Gatt

-

-

-

-

-

Petr Jaroslav (PedD)

     

-

-

Bar

..

-

     

Švecová Jana (NL)

 

-

LJ

-

-

-

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

25

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Změny v rozvrzích učitelů:

Hanza Karel

1.hod

výměna <<

Aj

1.KČ

(p37)

z 21.11. 6.hod

Koudelová Lucie

4.hod

výměna >>

ON

3.KČ

 

na 21.11. 4.hod

Mach Bedřich

4.hod

výměna <<

IKT

3.KČ

(p47)

z 21.11. 4.hod

Manová Andrea

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Petr Jaroslav

3.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Strouhalová Dana

6.hod

výměna >>

ČJL

2.SR (2.)+

 

na 24.11. 2.hod

Šrámková Iva

6.hod

výměna <<

ÚDP

2.SR (2.)+

(p028)

z 24.11. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

1.hod

Aj

 

(p37)

výměna <<

Hanza Karel

z 21.11. (Út) 6.hod

 

1.hod

Nj

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 6.hod

2.SR

6.hod

ÚDP

1.

(p028)

výměna <<

Šrámková Iva

z 24.11. (Pá) 2.hod

 

6.hod

ÚDP

2.

(p028)

výměna <<

Šrámková Iva

z 24.11. (Pá) 2.hod

 

6.hod

ČJL

1.

 

výměna >>

 

na 24.11. (Pá) 2.hod

 

6.hod

ČJL

2.

 

výměna >>

 

na 24.11. (Pá) 2.hod

3.KČ

4.hod

IKT

 

(p47)

výměna <<

Mach Bedřich

z 21.11. (Út) 4.hod

 

4.hod

ON

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 4.hod

 

 

Suplování:   Úterý 21.11.2017 (Lichy tyden)

datum výpisu: 16.11.2017 (14:36)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

2.CU

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hasníková Daniela (SEM)

 

-

-

<>

             

Koníčková Anna (ex)

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Pucharová Kramářová Vendula (NL)

             

....

     

Pucharová Kramářová Vendula (Absc)

 

<>

<>

<>

<>

-

-

       

Orsáčková Jana (ex)

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Švecová Jana (NL)

 

-

-

....

-

-

-

-

-

   

Večeřová Tereza (SEM)

 

<>

-

-

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ch p

 

TP

TP

TP

             

TCh

 

TP

TP

TP

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Gattingerová Ivana

6.hod

výměna <<

Nj

1.KČ

(p37)

z 20.11. 1.hod

Hanza Karel

6.hod

výměna >>

Aj

1.KČ

 

na 20.11. 1.hod

Koudelová Lucie

4.hod

výměna <<

ON

3.KČ

(p45)

z 20.11. 4.hod

 

5.hod

výměna <<

ON

3.CU+

(p44)

z 23.11. 3.hod

 

5.hod

výměna >>

Čj

3.CU+

 

na 23.11. 3.hod

Mach Bedřich

4.hod

výměna >>

IKT

3.KČ

 

na 20.11. 4.hod

Šrámková Iva

6.hod

výměna <<

PaV

3.KČ

(p45)

z 24.11. 6.hod

Žáková Lucie

6.hod

výměna >>

M

3.KČ

 

na 24.11. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

6.hod

Nj

 

(p37)

výměna <<

Gattingerová Ivana

z 20.11. (Po) 1.hod

 

6.hod

Aj

   

výměna >>

 

na 20.11. (Po) 1.hod

3.CU

5.hod

ON

 

(p44)

výměna <<

Koudelová Lucie

z 23.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 23.11. (Čt) 3.hod

3.KČ

4.hod

ON

 

(p45)

výměna <<

Koudelová Lucie

z 20.11. (Po) 4.hod

 

4.hod

IKT

   

výměna >>

 

na 20.11. (Po) 4.hod

 

6.hod

PaV

 

(p45)

výměna <<

Šrámková Iva

z 24.11. (Pá) 6.hod

 

6.hod

M

   

výměna >>

 

na 24.11. (Pá) 6.hod

3.SM

5.hod

ON

 

(p44)

výměna <<

Koudelová Lucie

z 23.11. (Čt) 3.hod

 

5.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 23.11. (Čt) 3.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.CU, 0.- 10. hod - Koníčková Anna

2.CU, 0.- 10. hod - Orsáčková Jana

 

 

Suplování:   Středa 22.11.2017 (Lichy tyden)

datum výpisu: 16.11.2017 (14:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartálová Dobroslava (PedD)

-

-

....

....

....

....

....

-

....

....

-

Křivánková Eva (PedD)

-

-

....

....

             

Pucharová Kramářová Vendula (Absc)

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Kubíčková Stanislava (PedD)

 

..

..

-

..

           

Mikulíková Hana (SEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Sedliská Petra (PedD)

-

....

....

..

-

           

Švecová Jana (NL)

 

-

-

....

-

-

-

-

-

   

Večeřová Tereza (PedD)

-

....

<>

....

-

-

....

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartálová Dobroslava

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Křivánková Eva

0.- 3. hod Obecný pedagogický dozor

Kubíčková Stanislava

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Sedliská Petra

0.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Večeřová Tereza

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.11.2017 (Lichy tyden)

datum výpisu: 16.11.2017 (14:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Baková Alena (SEM)

 

-

<>

-

             

Forejtníková Martina (PedD)

-

....

....

....

-

-

-

-

-

-

-

Kubíčková Stanislava (SEM)

 

-

-

-

             

Levai Jana (PedD)

-

-

-

....

....

....

....

-

-

-

-

Manová Andrea (PedD)

   

-

-

....

           

Švecová Jana (NL)

 

-

-

-

-

....

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

p20

   

TP

TP

TP

           

F l

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

F p

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Změny v rozvrzích učitelů:

Forejtníková Martina

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Koudelová Lucie

3.hod

výměna <<

Čj

3.CU+

(p44)

z 21.11. 5.hod

 

3.hod

výměna >>

ON

3.CU+

 

na 21.11. 5.hod

Levai Jana

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Manová Andrea

2.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Šrámková Iva

3.hod

výměna <<

PaV

1.KČ

(p025)

z 24.11. 1.hod

Žáková Lucie

3.hod

výměna >>

M

1.KČ

 

na 24.11. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

3.hod

PaV

 

(p025)

výměna <<

Šrámková Iva

z 24.11. (Pá) 1.hod

 

3.hod

M

   

výměna >>

 

na 24.11. (Pá) 1.hod

3.CU

3.hod

Čj

 

(p44)

výměna <<

Koudelová Lucie

z 21.11. (Út) 5.hod

 

3.hod

ON

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 5.hod

3.SM

3.hod

Čj

 

(p44)

výměna <<

Koudelová Lucie

z 21.11. (Út) 5.hod

 

3.hod

ON

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 5.hod

 

 

Suplování:   Pátek 24.11.2017 (Lichy tyden)

datum výpisu: 16.11.2017 (14:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Baková Alena (Absc)

 

<>

-

-

-

-

-

-

     

Manová Andrea (PedD)

 

-

....

....

....

           

Mikulíková Hana (SEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Palíšková Svatava (PedD)

 

-

-

....

....

           

Šrámková Iva (SEM)

-

<>

<>

-

Něm

-

<>

-

-

-

-

Švecová Jana (NL)

 

-

-

-

....

-

....

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Manová Andrea

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Němec Pavel

4.hod

supl. (Šrám SEM)

RV

2.SR (2.)+

(p028)

přespočetná hod.

Palíšková Svatava

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Strouhalová Dana

2.hod

výměna <<

ČJL

2.SR (2.)+

(p028)

z 20.11. 6.hod

Žáková Lucie

1.hod

výměna <<

M

1.KČ

(p37)

z 23.11. 3.hod

 

6.hod

výměna <<

M

3.KČ

(p45)

z 21.11. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

1.hod

M

 

(p37)

výměna <<

Žáková Lucie

z 23.11. (Čt) 3.hod

 

1.hod

PaV

   

výměna >>

 

na 23.11. (Čt) 3.hod

2.SR

2.hod

ČJL

1.

(p028)

výměna <<

Strouhalová Dana

z 20.11. (Po) 6.hod

 

2.hod

ČJL

2.

(p028)

výměna <<

Strouhalová Dana

z 20.11. (Po) 6.hod

 

2.hod

ÚDP

1.

 

výměna >>

 

na 20.11. (Po) 6.hod

 

2.hod

ÚDP

2.

 

výměna >>

 

na 20.11. (Po) 6.hod

 

4.hod

RV

1.

(p028)

supluje

Němec Pavel

(Šrám)

 

4.hod

RV

2.

(p028)

supluje

Němec Pavel

(Šrám)

3.KČ

6.hod

M

 

(p45)

výměna <<

Žáková Lucie

z 21.11. (Út) 6.hod

 

6.hod

PaV

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři