Suplování:   Pondělí 20.11.2017

datum výpisu: 16.11.2017 (14:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.0

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Gattingerová Ivana

 

<>

LJ

-

             

Pucharová Kramářová Vendula

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Manová Andrea

-

Ju

Da

Ju

..

Gatt

-

-

-

-

-

Petr Jaroslav

     

-

-

Bar

..

-

     

Švecová Jana

 

-

LJ

-

-

-

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

25

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Změny v rozvrzích učitelů:

Baková Radka

1.hod

odpadá

M

2.0

 

Organizační důvody

Bartálová Dobroslava

5.hod

supl. (PJ)

Tv

4.HO+

(TVM)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

2.0 (Dív)

 

Organizační důvody

Danadová Lenka

2.hod

supl. (Mn)

Rj

4.A

(6)

 

Dědáková Kamila

3.hod

odpadá

Bi

2.0

 

Organizační důvody

Gattingerová Ivana

5.hod

spojeno (Mn)

Nj

4.A (Nj1)

(17)

 
 

5.hod

změna

Nj

8.0 (Nj)+

(17)

 

Hasníková Daniela

3.hod

výměna <<

Ch

4.0

(Ch p)

z 21.11. 3.hod

Juřičková Alena

1.hod

změna

Nj

7.0 (Nj2)

(6)

 
 

1.hod

spojeno (Mn)

Nj

7.0 (Nj1)

(6)

 
 

3.hod

spojeno (Mn)

Nj

3.0 (Nj1)

(6)

 
 

3.hod

změna

Nj

3.0 (NJ2)

(6)

 

Křivánková Eva

1.hod

změna

Čj

1.0

(16)

 
 

2.hod

změna

Čj

3.0

(16)

 

Kubíčková Stanislava

3.hod

výměna >>

F

4.0

 

na 21.11. 3.hod

Levai Jana

2.hod

supl. (Gatt)

Aj

5.0 (Nj1)

(17)

 
 

2.hod

spojeno (Šv)

Aj

5.0 (Fj)

(17)

 
 

2.hod

odpadá

Aj

2.0 (AJ1)

 

Organizační důvody

Manová Andrea

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Mikel Vladimír

4.hod

výměna >>

M

5.0

 

na 16.11. 6.hod

Palíšková Svatava

4.hod

výměna <<

Čj

5.0

(27)

z 16.11. 6.hod

Petr Jaroslav

3.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Sedliská Petra

5.hod

odpadá

Ov

2.0

 

Organizační důvody

Švecová Jitka

2.hod

odpadá

Aj

2.0 (AJ2)

 

Organizační důvody

Vaníčková Marie

4.hod

změna

Čj

6.0

(23)

 

Žáková Lucie

3.hod

změna

M

1.A

(16)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.0

1.hod

Čj

 

(16)

změna

Křivánková Eva

 

1.A

3.hod

M

 

(16)

změna

Žáková Lucie

 

2.0

0.- 10. hod Organizační důvody

3.0

2.hod

Čj

 

(16)

změna

Křivánková Eva

 
 

3.hod

Nj

Nj1

(6)

spojí

Juřičková Alena

(Mn)

 

3.hod

Nj

NJ2

(6)

změna

Juřičková Alena

 

3.HO

5.hod

Tv

 

(TVM)

supluje

Bartálová Dobroslava

(PJ)

4.0

3.hod

Ch

 

(Ch p)

výměna <<

Hasníková Daniela

z 21.11. (Út) 3.hod

 

3.hod

F

   

výměna >>

 

na 21.11. (Út) 3.hod

4.A

2.hod

Rj

 

(6)

supluje

Danadová Lenka

(Mn)

 

5.hod

Nj

Nj1

(17)

spojí

Gattingerová Ivana

(Mn)

 

5.hod

Nj

NJ2

(17)

změna

Gattingerová Ivana

 

4.HO

5.hod

Tv

 

(TVM)

supluje

Bartálová Dobroslava

(PJ)

5.0

2.hod

Aj

Nj1

(17)

supluje

Levai Jana

(Gatt)

 

2.hod

Aj

Fj

(17)

spojí

Levai Jana

(Šv)

 

4.hod

Čj

 

(27)

výměna <<

Palíšková Svatava

z 16.11. (Čt) 6.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 16.11. (Čt) 6.hod

6.0

4.hod

Čj

 

(23)

změna

Vaníčková Marie

 

7.0

1.hod

Nj

Nj2

(6)

změna

Juřičková Alena

 
 

1.hod

Nj

Nj1

(6)

spojí

Juřičková Alena

(Mn)

8.0

5.hod

Nj

Nj

(17)

změna

Gattingerová Ivana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři